WhatsApp son güncelleme ile şarj canavarına dönüştü

9.11.2019 15:00:00
Onur Seven
WhatsApp'ın en son güncellemesi bazı akıllı telefonlarda aşırı pil tüketimine neden oldu. OnePlus ve Xiaomi kullanıcıları, pillerinin çok hızlı bir şekilde boşaldığını söylüyor.

OnePlus ve Xiaomi kullanıcıları Facebook'un sahip olduğu popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın akıllı telefonlarının pilini çok hızlı bir şekilde tükettiğinden şikayet etmeye başladılar. Söz konusu problemden muzdarip kullanıcı sayısı hiç de az değil.

Ayrıca bkz.Merkez bankası kripto para çıkarıyor

OnePlus'ın resmi form sayfası, Google Play mağazası ve Reddit platformu bu konuyla ilgili çok sayıda şikayet mesajı ile dolup taşmış durumda. Kullanıcılar mesajlaşma uygulamasının adeta bir "şarj canavarına" dönüştüğünü söylüyor.

WhatsApp sessizliğini koruyor

WhatsApp'tan henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Aşırı pil tüketimi uygulamanın 2.19.308 numaralı en son güncellemesi yüklendikten sonra ortaya çıkıyor. Bu şekilde bir sorun yaşıyorsanız geçici çözüm olarak cihazınıza WhatsApp'ın daha eski bir sürümünü yükleyebilirsiniz.

Haberi DH'de Gör
Yorumlar (22 yorum) ve Diğer Detaylar
Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
İlgili Son Haberler

WhatsApp'ın Koyu Tema özelliği iOS cihazlara geldi

8.2.2020 18:00:00

Redmi K30 Pro'nun batarya kapasitesi ortaya çıktı

5.2.2020 17:45:00

WhatsApp'ın Koyu Tema'sı "yeterince" koyu değil

3.2.2020 15:35:00
Sosyal Medya
Haberin DH'deki Kategorisini Görüntüle

Giriş Yapmalısınız


Yorum beğenme, içeriği kaydetme ve daha birçok özelliği kullanabilmek için DH mobil üzerinden hesabınıza giriş yapınız. İçeriği DH'de Gör
Tüm Detaylar ve Fonksiyonlar
Vazgeç